Adventure Town

iOS için Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 68.4 MB
  • Version 0.8.2
  • Dil İngilizce
  • Firma Supersolid Ltd
iOS işletim sistemine sahip iPad ve iPhone cihazlarınız için geliştirilen Adventure Town oyunu sayesinde farklı bir macera içerisine girecek ve bir zamanlar vahşi yaratıklar tarafından yok edilen kasabayı eski güzel günlerine kavuşturmak için çalışacaksın

iOS işletim sistemine sahip iPad ve iPhone cihazlarınız için geliştirilen Adventure Town oyunu sayesinde farklı bir macera içerisine girecek ve bir zamanlar vahşi yaratıklar tarafından yok edilen kasabayı eski güzel günlerine kavuşturmak için çalışacaksınız.

Kasabayı eski güzel günlerine kavuşturmak için farklı maceralara atılabilir ve kasabanın eşsiz kahramanı siz olabilirsiniz. Kasabayı yeniden muhteşem bir yaşama alanına dönüştürebilir ve korkunç yaratıklara karşı kasabayı koruma görevini üstlenebilirsiniz. Kasaba içerisinde evler, mağazalar ve kendinize özel inşaatlar yapabilirsiniz. Ayrıca farklı kahramanları da patron gibi yönetebilir ve kasabayı daha güzel bir hale getirmek için çabalayabilirsiniz. 

Başınıza her şeyin geleceğini düşünerek hareket edeceğiniz bu topraklarda, ölümcül canavar saldırılarına hazır olmalı, karanlık lord ve onun kötü adamlarına karşı savaşmalısınız. Heyecan verici ödüller kazanacağınız oyunda bol bonus ödülü alacak ve tüm seviyeleri geçerek kasabayı ferah bir yerleşim alanına çevireceksiniz.

Daha Fazla Göster
Adventure Town indir